Úvod » Zippo - nesmrtelný zapalovač » Spotřební materiál Zippo » Zippo benzín do zapalovače


        

Zippo benzín do zapalovače

118 ml

skladem

 

Číslo produktu: ZP10009
Naše cena bez DPH: 35 Kč
Naše cena s DPH (21 %):
42 Kč
Hlídací pes:
Hlídací pes

Kompletní specifikace

Benzín nejen pro zapalovače Zippo. Celkový objem náplně 118 ml. Díky originálnímu palivu nebude docházet k častému znečišťování zapalovače spalinami.

Zboží je možno zakoupit pouze se zapalovačem Zippo. Zakoupili jste u nás v minulosti zapalovač Zippo? Nabídka nakoupit samostatně spotřební materiál za zvýhodněnou cenu platí i pro Vás.

Postup doplnění paliva (benzínu)

Z vnějšího pouzdra zapalovače vytáhněte vnitřní pouzdro a otočte ho vzhůru nohama. Vyjměte bílou plstěnou podložku, která utěsňuje bavlněnou výplň. Tu je potřeba naplnit originálním benzínem tak aby byla kapalina plně absorbována do vaty a po zpětném otočení vnitřního pouzdra benzín nevytékal. Pouzdro poté vsuňte do vnějšího krytu. Pokud nalijete do zapalovače příliš velký objem paliva, utřete nadbytek pomocí hadru či papírové utěrky. Následně počkejte několik minut na odpaření případných zbytků. Před prvním zapálením si v případě potřísnění umyjte ruce, aby nedošlo ke vznícení kůže, oděvu. Prostudujte si také prosím bezpečnostní list Zippo benzin – náplň do zapalovače.


Hlídací pes
Watch DOG


Informovat na e-mail při změně:


       když cena klesne pod

        když produkt bude na skladě


Zadejte Váš e-mail: