Úvod » Maglite ®

Značkové svítilny Maglite - vyrobeno v USA

Veškeré svítilny Maglite jsou vyráběny v USA společností Mag Instrument. Tato firma byla založena v roce 1955. Zakladatel a současný prezident společnosti, pan Anthony Maglica, patří mezi ikonu klasického amerického designu. Svítilny se brzy staly americkým symbolem kvality, odolnosti a spolehlivosti. Výroba i distribuce probíhá ze sídla společnosti (Ontario, Kalifornie, USA) kde pracuje více než 1200 zaměstnanců. MAG-LITE není už pouze nejoblíbenější svítilnou ve spojených státech, svoji oblíbenost si získává po celém světě. Přesvědčte se i Vy.

Svítilny upravené dle ATEX

Maglite nabízí rovněž svítilny určené pro práci v prostředí nebezpečí výbuchu, které splňují normu ATEX, zóna 2.


  1. Díky otočné hlavě reflektoru je možné světelný paprsek plynule regulovat od úzkého do širokého kužele. To využijete pro osvětlení Vašeho okolí nebo pro nasměrování paprsku do jednoho bodu.

  2. Kvalitní pryžová těsnění (O kroužky) zajistí požadovanou vodotěsnost a chrání svítilnu proti nárazům.

  3. Hliníková slitina je ošetřena eloxováním jako ochranou proti korozi

  4. Reflektor je speciálně navržen pro daný typ svítilny a žárovky

  5. Patentovaný rotační „samočisticí“ vypínač zabraňuje korozi a usazování nečistot

  6. Tělo svítilny opravdu nezničíte. Nevěříte? Podívejte se na níže přiložené video.

  7. Žárovky jsou kryptonové, pro zvýšení světelného toku je možné použít i xenonové žárovky. Svítilny LED jsou vybaveny 3W diodou. Náhradní žárovka je ve všech typech svítilen ukryta ve šroubovacím víčku.


O kvalitě a "nesmrtelnosti" těchto svítilen se lze přesvědčit na níže uvedeném videu, kde svítilna Maglite prošla opravdu zatěžkávající zkouškou. A výsledek? Jak je uvedeno v jednom komentáři k videu "BEST FUCK*NG FLASHLIGHT. EVER."

 

Je lepší Maglite nebo LED Lenser ???


 

KRYPTON/XENON SVÍTILNY MAGLITE

 

LED SVÍTILNY MAGLITE